Steam kış indiriminden oyun tavsiyesi

Metro serisine başlamayı düşünüyorum. İlk olarak 2033 Redux geliyor sanırsam. Gta ve Forza gibi yapımlar ne yazık ki geforce now da yok. Diğer öneriler için teşekkürler.

@Toprakvv @SASİNİN ASKERİ @Kebap24 Aklıma gelenlerle hızlıca böyle bir liste yaptım. Aralarında pek beğenmediğim ancak fiyatı uygun oyunlar da bulunuyor. Kesin al veya kesin alma dediğiniz oyunlar var mı? Bir eleme yapmam gerek.
Metroyu direkt paket şeklinde al bence.

Hellblade, metro ve A Way Out dışındaki oyunları ben sevmiyorum o yüzden onlara bir şey diyemem ama A Way Out Game Pass'ta var 39TL vermek yerine Game Pass alıp diğer oyunları da oynayabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam Hellblade de Game Pass'ta var.
Dediğiniz çok mantıklı ancak Game Pass Geforce Now ile çalışmıyor maalesef. :(

Titanfall® 2: Ultimate Edition
Disco Elysium - the final cut
Divinity: Original Sin 2
Inside
Gris
Stardew Valley
Hades
Kingdom Come: Deliverance royal edition
Sniper Elite 4 Deluxe Edition
Left 4 Dead 2
Far Cry 3
Dying Light
The Forest
Witcher 2-3
Rdr 2
A Way Out
Gang Beasts
Hunt Showdown
Raft

Seriler

Metro Exodus (regular ed. - post launch)
Metro Exodus season Pass
Metro 2033 Redux
Metro: Last Light Redux
Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider: 20 year celebration
Batman: Arkham Collection
Hitman Serisi

Mafia 3 çok iyi bir oyun değil isterseniz başka oyun ile değiştirin. The hunter ve Hellblade için yorum yapamayacağım onun dışında liste güzel.
The Hunter açıkçası bana da pek cazip gelmedi ancak fiyatı uygundu. O halde onu da çıkarayım.

Metroyu direkt paket şeklinde al bence.
Videolarını izledim ancak sevip sevmeyeceğimi bilmiyorum. Deneyimlemek için o oyunu alacaktım. Yoksa tüm paket daha hesaplı tabii ki.

Bütçeyi 30 TL daha artırabilirsen kesin olarak RDR2 almalısın.
Maalesef RDR 2 Geforce Now'da yok. :(

The hunter açıkçası bana da pek cazip gelmedi ancak fiyatı uygundu. O halde onu da çıkarayım.

Videolarını izledim ancak sevip sevmeyeceğimi bilmiyorum. Deneyimlemek için o oyunu alacaktım. Yoksa tüm paket daha hesaplı tabii ki.

Hocam yorum yapamayacağım dediğim oyunlar hakkında bilgim olmadığı için öyle dedim.

Geçen gün Epic de bir tane metro oyunu bedava verilmişti eğer aldıysanız o oyunu oynayıp seri güzel mi karar verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı