Steam Kış İndirimleri Başladı!

Maalesef indirim almamış Elden Ring :/ alacağı olsun Japon'ların.

Yeni geldi %40 yapmışlar. Ziraat filan ne kadar komisyon alır dolar kuru olduğu için bilmem de. Arada kaldım normalde % 34 %30 arası indirim alıyordu ben %50 bekledim adamlar harbi arada yapmış bende arada kaldım.

Yeni geldi %40 yapmışlar. Ziraat filan ne kadar komisyon alır dolar kuru olduğu için bilmem de. Arada kaldım normalde % 34 %30 arası indirim alıyordu ben %50 bekledim adamlar harbi arada yapmış bende arada kaldım.

Arada kalacak bir şey yok oynayacaksanız direkt alın bir daha düşmez bu fiyata. Kaldı ki her geçen gün dolar yükseliyor.

Yapıştır bence kanka 2024 bizim için zor bir yıl olucak :/

Şu an bankalar mesai dışı kurundan alırlar. Mesai içerisinde almaya çalışın uygun kur ile olsun istiyorsanız.

Dark souls 2 upgrade alacaktım 6 dolar vardı, yüzde 50 indirim yapsalar alabiliyordum ama indirim yapmamış açgözlü herifler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…