Steam kış indirimlerinde ne alınmalı?

Darkmeryy

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, biliyorsunuz ki önümüzdeki hafta kış indirimleri başlıyor. Sizce neler almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum. Benim sepetimde bunlar var. Cevaplarınız için şimdiden minnetarım.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-18_150008605.png
    resim_2022-12-18_150008605.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 93
Selam arkadaşlar, biliyorsunuz ki önümüzdeki hafta kış indirimleri başlıyor. Sizce neler almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum. Benim sepetimde bunlar var. Cevaplarınız için şimdiden minnetarım.

Hocam bende liste hazırladım dün biraz daha düzenledim almayacaklarım oldu sisteminiz çok iyi aldığınız oyunlara bakarsanız.

God of War.
Assassin's Creed oyunları.
Witcher 3
Sniper Elite 4
Crysis serisi.
Metal Gear Solid V the Phantom Pain.

Bir Disco Elysium sıkıştır araya. Ek olarak Grounded alınabilir. Epic'teki kuponu kullanmadıysan daha ucuza gelebilir düşündüğün oyunlar.
1671366639617.png

Hocam bende liste hazırladım dün biraz daha düzenledim almayacaklarım oldu sisteminiz çok iyi aldığınız oyunlara bakarsanız.

God of War.
Assassin's Creed oyunları.
Witcher 3
Sniper Elite 4
Crysis serisi.
Metal Gear Solid V the Phantom Pain.

Hocam sistemim şöyle

-RTX 2060 i5 10400F 16 GB RAM.

Witcher 3
Sniper Elite 4
Crysis serisi.
Metal Gear Solid V the Phantom Pain. Bu listelediğiniz oyunlar şu anda var.

Bir Disco Elysium sıkıştır araya. Ek olarak grounded alınabilir. Epic'teki kuponu kullanmadıysan daha ucuza gelebilir düşündüğün oyunlar.
Eki Görüntüle 1606339

Henüz kullanmadım ikisini almak istesem Steam'de 298 ₺ ediyor Epic'ten almak daha mantıklı fakat Steam'den de alasım var çok kullanışlı geliyor.

Hocam sistemim şöyle.

-RTX 2060 i5 10400F 16 GB RAM.

Witcher 3
Sniper Elite 4
Crysis serisi.
Metal Gear Solid V the Phantom Pain. Bu listelediğiniz oyunlar şu anda var.

Anladım hocam yani önercek oyun aklıma gelmiyor çoğunu almışsınız bende listemi atayım şöyle Hades, RDR2 ve Ready or Not için emin değilim RDR 2 ve Ready or Not alırsam kütüphanede bulunsun diye alacağım bir de bully var eskilerden.

Dosya Ekleri

• 1671367425245.png
    1671367425245.png
    100,8 KB · Görüntüleme: 61
Anladım hocam yani önercek oyun aklıma gelmiyor çoğunu almışsınız bende listemi atayım şöyle Hades, RDR2 ve Ready or Not için emin değilim RDR 2 ve Ready or Not alırsam kütüphanede bulunsun diye alacağım bir de bully var eskilerden.

Eğer bir ekibin varsa Ready or Not al öneririm ben aldım ama ekipsiz sarmıyor maalesef ki. RDR2'yi bitirmiş biri olarak hayatımda beni en çok etkileyen oyunlardan birisidir profil fotoğrafımdan belli olmakta zaten :) kesinlikle öneririm her oyuncunun oynaması gereken bir oyundur.

Geri
Yukarı