Steam kısıtlama kaldırma

Bende de aynısı olmuştu süresi var ne kadar bilmiyorum ama oyun almamama rağmen kalktı.
steam cüzdanınıza 5 dolar yatırdıktan ve herhangi bir oyun aldıktan sonra 1 hafta beklemeniz gerekiyor.

Not: 5 doların tamamıyla satın almanız şart değil cüzdanınıza yatırın yeter, sonra herhangi bir satın alım yapın.

Burayı okumanızda fayda var. Yaptığınız bazı harcamalar sınırlandırılmış hesap harcaması olarak sayılmamış olabilir.
Hocam onların hepsini yaptım. Şuan 5 dolar üstünde harcama yaptım. Fakat ne kadar harcama yaptığımı gösteren bar 4.77 dolarda takıldı. Oyun almadan önce de aynıydı şimdi de aynı.

Steam topluluk pazarına 1 hafta ban atıyor para yatırdıktan sonra.

Hocam onların hepsini yaptım. Şuan 5 dolar üstünde harcama yaptım. Fakat ne kadar harcama yaptığımı gösteren bar 4.77 dolarda takıldı. Oyun almadan önce de aynıydı şimdi de aynı.
Anladım. Tavsiyem daha fazla harcama yapmadan 5-6 saat beklemenizdir. Sorununuz çözülmez ise Steam Support'a ticket atmalısınız.

Eğer 5 üzerinden 6 dollar harcadığınızı söylüyorsa biraz bekleyin kalkacaktır çünkü harcamayı yaptığınız anda kalkmaz ama 5 üzerinden daha az bir rakam gözüküyorsa bir daha harcama yapın.
Çünkü Cüzdan üzerinden yapılan harcama kabul edilmez sadece cüzdan kodu etkinleştirdiğinizde kabul edilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…