Steam kısıtlı hesap

Arslan Bek

Hectopat
Daha fazla  
Ben aral game den Rage adlı oyunu satın aldım. Cd kodunuda steam üzerinden etkinleştirdim fakat hesabım hala kısıtlı. Oyun almama rağmen kısıt kaldırılmadı bu konuda yardımcı olabilirmsiniz tecrübeli abilerim ?

Hesap kısıtlaması oyun almayla bitmez, zaten oyun Steam'den alınmamış. Kısıtlı derken neyi kastediyorsunuz? Market engeli mi hesap kilitlenmesi mi başka bir şey mi?

Hesabı yeni açtım. Yeni açılan hesaplarda bazı engeller bulunuyor 1 adet oyuns atın almalı veya key aktif etmeli. Ben cd key etkinleştirdim ama engel henüz kalkmadı ?

"To access all features of Steam, simply do any of the following on your Steam account: purchase a game from the Steam store (It cannot be a gift for another account), redeem a Steam gift, or complete a microtransaction."

Yani Steam Store'dan oyun almanız gerek. Başka yerden alınan oyun geçerli değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı