Steam kullanıcı adı veya şifre yanlış sorunu

Death Magnetic

Kilopat
Daha fazla  
Steam hesabıma girmek istiyorum çok uzun süredir girmedim, en son 1 sene önce falan girmiştim, bir arkadaş CSGO hediye etmişti. Şimdi tekrar girip indirimden oyun almak istiyorum ama şifreyi hatırlamıyorum. Şifremi unuttum dedim E postama gelen kodu girdim yeni bir şifre girin dedi yeni şifremi girdim. Sonra mail geldi şifreniz başarıyla değiştirilmiştir diye...Hesaba girmiyor ama. Kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor sabahtan beri 15 defa aynı işlemi gerçekleştirdim. Sorun ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı eski sorun ama ben ne olur ne olmaz yazayım, belki işine yarayabilir. bende de oldu, şu anda yaşanıyor. hesabını büyük ihtimalle çalmışlar. Sana video atacağım, işine yarayacağından eminim. bu arada telefon numaranı yaz ve aldıktan sonra ya da formu doldururken Steam Guard oluyor, onu yaparsan dünyanın hackeri bile ancak çalabilir. (Abarttım tamam, haklısın :D)

Videoya bak/izle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı eski sorun ama ben ne olur ne olmaz yazayım, belki işine yarayabilir. Bende de oldu, şu anda yaşanıyor. Hesabını büyük ihtimalle çalmışlar. Sana video atacağım, işine yarayacağından eminim. Bu arada telefon numaranı yaz ve aldıktan sonra ya da formu doldururken Steam Guard oluyor, onu yaparsan dünyanın hackeri bile ancak çalabilir. (abarttım tamam, haklısın :D)

Videoya bak/izle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sağ olasın kardesim, sorun o dönemde çözülmüştü. Gerçi nasıl yaptığımı hatırlamıyorum ama sonradan aynı sıkıntıyı yaşayabilecek kişiler için bu dursun burada.

Bayağı eski sorun ama ben ne olur ne olmaz yazayım, belki işine yarayabilir. Bende de oldu, şu anda yaşanıyor. Hesabını büyük ihtimalle çalmışlar. Sana video atacağım, işine yarayacağından eminim. Bu arada telefon numaranı yaz ve aldıktan sonra ya da formu doldururken Steam Guard oluyor, onu yaparsan dünyanın hackeri bile ancak çalabilir. (abarttım tamam, haklısın :D)

Videoya bak/izle:

Ben telefondan hesabıma girebiliyorum ama PC'den giremiyorum.

Geri
Yukarı