Çözüldü Steam mağaza açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Steam'den girmeye çalıştığım zaman siyah ekranda kalıyor. Webden denediğim zaman ise bu hatayı alıyorum.

1697752312815.png

Vpn kullanarak giriyorsanız kapatıp tekrar deneyin. İnternet geçmişinizi ve çerezleri silin. Başka bir web tarayıcısından giriş yapmayı deneyin.

Bunlardan hiçbiri işe yaramazsa Steam Desteğe başvurun.

VPN kullanarak giriyorsanız kapatıp tekrar deneyin. İnternet geçmişinizi ve çerezleri silin. Başka bir web tarayıcısından giriş yapmayı deneyin.

Bunlardan hiçbiri işe yaramazsa Steam desteğe başvurun.

Tarayıcı değişince de aynı problem. VPN kullanmıyorum. Çerezleri sildim yine olmadı.

Ayrıca telefondan giriş yaptığım zaman da mağazayı göremiyorum.

Son düzenleme:
Telefondan internete bağlanırken kendi hattınızın internetini kullanın ve Steam desteğe başvurun.

Hocam VPN ile giriş yapabiliyorum fakat VPN olmadan giremiyorum.

Hocam çözümü buldum modemi kapat aç yapınca düzeldi.

Çözüm
VPN ile giriş yapabiliyorsanız güzel. Bu durum Steam hesabınızda bir sorun olmadığını gösterir. O zaman şunu deneyin.

Dosyayı indirip masaüstüne çıkartın. ''2_any_country'' adlı cmd dosyasını çalıştırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Aynı hatayı tekrar yaşamanız halinde ''2_any_country_dnsredir'' adlı cmd dosyasını çalıştırıp Steam'e tekrar giriş yapmayı deneyin.

Online oyun oynuyorsanız korkmayın VPN hizmetleri gibi internet hızınızda kayıp yaşamazsınız.

Kendisi VPN gibi mevcut cihazınızın internet hızında düşürme yapmadan sadece dns adresini değiştirip bir çok engellemelerden kurtarıyor sizi.

Geri
Yukarı