Steam MasterCard kartı eklenmiyor

184424

Hectopat
Makaleler
2
Ödeme seçeneğine MasterCard olarak ekleyemiyorum hata veriyor. Türkiye için geçerli olan seçenek de yok.

Çözüm
Aynı problemi Garanti MasterCard ile yaşamıştım.Bankayı aradığımda ; şüpheli işlem gerekçesiyle kartınız internet bankacılığına kapatılmıştır cevabı aldım sonradan banka şubesine gidip açtırmıştım , ama bazı oyunları hala alamıyorum nedense (AC Odyseyy).Sanal kart açınca ancak alabilmiştim.
Belki hesabımda sıkıntı var diyeceğim de hesabımda sıkıntı yok. Sıkıntıyı Steam Destek ile nasıl konuşacağım?
Kullandığınız bankanın mobil uygulamasından kart kısımına gelerek internet bankacılığı açık mı değil mi ona bakın bence ilk önce. Olayın Steam ile alakası yok. Bankayı aradığınızda Steam Games üzerinden alışveriş yapamıyorum diye belirtin sizi yönlendirirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat ödeme seçeneğinde olması gereken seçenek yok ve bu yeni olmuş bir şey çıldırmak üzereyim. Neyse Steam Destek'e ileteyim artık.

• İnternet alışverişine kapalı olabilir.
  • Limit olmayabilir.
Bankayı arayın ve durumu anlatın.

• İnternet alışverişine kapalı olabilir.
  • Limit olmayabilir.
Bankayı arayın ve durumu anlatın.
Kartta sıkıntı yok hocam. Steam Destek'e durumu ilettim. Artık cevabı indirim bitince verirlerse üzülürüm.
Sorunumu başarıyla çözdüm. Destek, verdiği yanıtta apayrı bir şey söyledi zaten.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…