Steam Oyun Alınmasına Rağmen Gelmemesi

Anıl Köse

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den oyun aldım fakat param gitti ve oyun gelmedi. Desteğe ulaştım onlar bana şunu gönderdiler:

Kayıtlarımız, satın alma girişim veya girişimlerinizde girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin reddedildiğini gösteriyor. Girmiş olduğunuz güvenlik kodu, kredi kartınızı veren bankanın kayıtlarındaki kod ile eşleşmedi.

Bankanız, bakiyenize geçici bir bloke koymuş olabilir. İşlem iptali bankanız tarafından doğrulandıktan sonra hesabınız güncellenecek ve bakiyeniz tekrar kullanılabilecektir. Bu işlem bankaya göre değişmekle birlikte 30 iş günü sürebilir.

Steam Destek yalnızca ilk işlemin iptal edildiğini doğrulayabilir; banka işlemlerini hızlandıramaz.

Ücretlendirme hesap özetinizde kalırsa bankanızla irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Bankanız sizden belge talep ederse bu görüşmenin bir kopyasını onlara sağlayabilirsiniz.

Bu sefer dekontu attım daha farklı bir açıklama yaptım ama yine bunu gönderdiler.
Satın alma geçmişine baktığımda ise oyun alınmamış görünüyor, fakat param gitti lütfen yardım edin.

Bu arada banka ile de görüştüm Steam kaynaklı bir sorun dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı