Steam oyun almak ne kadar tutar?

nikobellic980

Picopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Steam'den Departed Away adlı oyunu almak istiyorum. 2 doları TL cinsine çevirdiğimizde 62 TL tutuyor. Ancak diğer ücretler hakkında fikrim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Steam'den Departed Away adlı oyunu almak istiyorum. 2 doları TL cinsine çevirdiğimizde 62 TL tutuyor. Ancak diğer ücretler hakkında fikrim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hatırladığım kadarı ile 1 dolarlık bir oyunu denemiştim. Yaklaşık 9 kuruş eklemişti diye hatırlıyorum. (ziraat kartında.)

Her 100 TL'ye 10 TL diye biliyorum(180 TL'lik oyun için 190 TL'lik harcama yaptım)

Kartınızın bankasına göre değişiyor, bankaların farklı dolar satış kuru var. Google'a bankanızın ismini yazıp dolar kuruna bakabilirsiniz. Ona göre hesap yapmanız lazım.

Mesela Akbank için 31.57 kur.

Ya da garanti için 31.46

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…