Çözüldü Steam oyun dosyaları yedekten nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Overwatch Sefiri

Hectopat
Yer
Kocaeli
Oyun dosyalarını yedekledim oyunu indirmeden nasıl yükleyebilirim?
Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 14
Çözüm
Steam arayüzünü açarak üst tarafta bulunan "Steam" seçeneğine ve ardından "Oyunları yedekle ve geri yükle" seçeneğine tıklayın.
1654268009461.png

Bu şekilde "Yedekten geri yükle" butonuna tıklayarak ileri yapın ve yedeklediğiniz dosyayı seçin, sonrasında yükleme başlayacaktır. Bu adımları izlerseniz oyunu indirmekle uğraşmazsınız.
1654268081967.png

Yaptınız mı hocam?
Steam arayüzünü açarak üst tarafta bulunan "Steam" seçeneğine ve ardından "Oyunları yedekle ve geri yükle" seçeneğine tıklayın.
1654268009461.png

Bu şekilde "Yedekten geri yükle" butonuna tıklayarak ileri yapın ve yedeklediğiniz dosyayı seçin, sonrasında yükleme başlayacaktır. Bu adımları izlerseniz oyunu indirmekle uğraşmazsınız.
1654268081967.png

Yaptınız mı hocam?

Son düzenleme:
Çözüm
1654268009461.png

1654268081967.png

Yaptınız mı hocam?
Screenshot_2.png

Hocam merhaba geç oldu ama gösterdiğiniz yerden oyunu buldum ama sadece klasörler çıkıyor ve ilerleyemiyorum yardımcı olur musunuz? Bu arada oyunu sadece kopyala yapıştır yaparak yedekledim ama klasör ve içindekiler aynı dosyalar.

Eki Görüntüle 1546151
Hocam merhaba geç oldu ama gösterdiğiniz yerden oyunu buldum ama sadece klasörler çıkıyor ve ilerleyemiyorum yardımcı olur musunuz? Bu arada oyunu sadece kopyala yapıştır yaparak yedekledim ama klasör ve içindekiler aynı dosyalar.
Klasörler disk 1-2-3 şeklinde sıralanmıştır, ilk olarak disk 1 ile başlattığın zaman yükleme yapması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı