Steam oyun güncellemelerini Kapatma

TalhaMSI

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Korsan oyun kullanmaktan vazgeçtim ve Steam'den indirime giren Total War Attila'yı aldım. Birkaç gün sonra güncelleme geldi. Akk'yı aştığımdan indirmesi eziyet oluyor ve oyuna giremiyorum. Güncellemeleri nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz şekilde bir güncelleme kapatma durumu yok. Sadece oyunu en güncel hale getirdikten sonra offline moda geçer ve diğer aya kadar online olmazsanız update'ler algılanmaz ve indirme olmadan oynayabilirsiniz.

İstediğiniz şekilde bir güncelleme kapatma durumu yok. Sadece oyunu en güncel hale getirdikten sonra offline moda geçer ve diğer aya kadar online olmazsanız update'ler algılanmaz ve indirme olmadan oynayabilirsiniz.
Offline moda nasıl geçilir? Güncellemelerden rahatsız değilim, akk yokken yüklemek istiyorum sadece.

Önce son güncellemeyi yapın, yapmadan oynayamazsınız. Offline moda geçmek için ben şu yolu kullanıyorum; interneti kapatın, Steam'i açın. Hata verecek ve offline modda açma tuşu çıkacak. Ona basın, Steam açılınca interneti de açabilirsiniz.

Önce son güncellemeyi yapın, yapmadan oynayamazsınız. Offline moda geçmek için ben şu yolu kullanıyorum; interneti kapatın, Steam'i açın. Hata verecek ve offline modda açma tuşu çıkacak. Ona basın, Steam açılınca interneti de açabilirsiniz.
Daha kolay bi yolu var: Sol üstteki Steam yazısına tıklayınca çıkan menüden "go offline"a tıklayabilirsiniz.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı