Çözüldü Steam oyun inmeme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
5
Saat 11'de bir oyunu indirmeye başladım, o inerken farklı bir oyun oynayayım zaman geçsin dedim. Oyun offline bir oyuna girdim. 2 saat civarı oynadıktan sonra ne kadar inmiş diye baktım, yarısından fazlası inmişti. O sırada hızın gittikçe düştüğünü gördüm, 2,7 MB'den 500 KB'a kadar düştü. Normal sitelere girmeye çalıştım bir yavaşlık yoktu, ben de reset attım bu sefer hiç başlamadı. Yarım saati geçti hala bekliyorum. Daha sonra bir kaç kez reset daha attım ama sonuç değişmedi. Steam'de hata vardır dedim, mağazaya girebiliyorum. İlk reset attıktan sonra, internet olduğu halde indirme başlamadığı için kendim ''Oyna'' butonuna tıklayarak başlatmak istedim ama offline olduğumu söyledi. Bilgisayara reset atacaktım ama indirilen dosyalara bir şey olur diye önce konu açmak istedim. @Mert

Son düzenleme:
1 saate yaklaştı neredeyse hala tık yok. Reset atalım bakalım. Bu arada disk kullanımı stabil, ama ağ yok.

Bilgisayarı yeniden başlatırsan inen dosyalara bir şey olmaz dene istersen.

İndirmenin ortasında PC yeniden başlatılırsa inen kısım silinir.
1 saate yaklaştı neredeyse hala tık yok. Reset atalım bakalım. Bu arada disk kullanımı stabil, ama ağ yok.

Bazen ağa bağlanmakta problem yaşayabiliyor steam. İndirme bölümünde sol tarafta oyunun ufak görselinin altında ince mavi bir çizgi dolmaktadır. O çizgi dolmadan indirme başlamaz. Bir nevi önbellek gibi.

Bilgisayarı yeniden başlattım, indirdiğim yerden devam etti. Şu anlık bir sorun yok. İndiğinde hata vermez umarım. @Ömer Faruk Çift @Mert Arabacı Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…