YavuzBulut

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
IMG_20170629_153203.jpg
IMG_20170629_153145.jpg

Yukarıda gördüğünüz gibi yaz indirimlerini fırsat bilerek güzel bir sepet oluşturdum, ancak bu sepeti yaklaşık olarak 40₺ civarına düşürmem gerekiyor. Özellikle şu oyunu kesinlikle almalısın veya bu oyunu almana pek gerek yok dediğiniz oyunları cevaplarda belirtiniz buna göre 1-2 gün içerisinde satın alma işlemini tamamlayacağım.

Ground Zeroes önermem. Oyunu bitirmek 70 dakika falan çünkü. Bunu izlerseniz vazgeçeceğinizden eminim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Once İnternete baktım ve şu sonuca ulaştım.
IMG_20170629_161154.jpg

Daha sonra verdiğiniz videoyu izleyip kesinleşmesini sağladım. Cevabınız için teşekkürler.

Aynı şekilde Ground Zeroes'i ben de önermem. This War of Mine çok güzel Indie oyundur. DLC'leri ile birlikte almanızı tavsiye ederim. Oynarken insanda garip bir atmosfer oluşturuyor ve stratejinizi konuşturmanız gerekli. Hazır indirimdeyken çantaya atın derim. Zaman geçirmek için çerez niyetinde bir oyundur.

İyi bir sistemin varsa The Witcher 3 watch dog2 sniper elite 3-4 call of duty wwıı Rain bow siege öneririm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı