Steam Oyun Yedekleme

Mesajı düzenledim bişe olmaz sanırım. :D

Evet böyle kaldı 5dkdir bekliyoruz :D

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (88).png
    Ekran Görüntüsü (88).png
    67,6 KB · Görüntüleme: 155
Eğer Steam ve beraberindeki oyunlarınız "D" diskine kurulu ise; Yedekleme ile hiç uğraşmayın.
Formatı "C" diskine attıktan sonra Steam'ı klasöründe direk açıp oyunları hiç kurmadan tekrar oynayabilirsiniz. Yalnız, oyunlar ilk açıldığında bazı ufak, DX gibi kurulumları yapacaktır.

Yardım edin lütfen kurlum yeri geldi tüm ekranı kapladı yüzde 35 gibi bi yerde bir şey oldu windows kurulamadı dedi.

Tekrar deniyorum

Arkadaşlar aha bu aşamada biraz önce hata verdi inşallah gene vermez ve hala o disk format yerimi ne gelmedi o

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (89).png
    Ekran Görüntüsü (89).png
    6,1 KB · Görüntüleme: 239
Arkadaşlar tekrar hata verdi sanırım format işi battı windows 8 format nasıl atılır bir bilgisi olan varmı ama sadece c ye atıcam.

Hayır, hemen iptal edin. Böyle yaparsanız oyunlarınız gidecektir. USB ile yaparsanız ancak D dosyalarını kurtarabilirsiniz.
@KilluaTR

Kurban olayim yardım edin şimdi ben flash a atmassam iso yu sadece cyi format atamıcakmıyım ? Windowsun sitesindekini anladık o direk kuruyor nereye format atcağımı sormuyor ben şimdi windows 8 indirsem başka bi siteden ama flasha atmıcam hangi diski formatlıyacağımı seçebilcekmiyim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı