Steam oyunlar alınıp iade edilirse kısıtlama kalkar mı?

Biondass

Femtopat
Daha fazla  
Bu sınırlama dolandırıcılık olayları yaşanmasın diye getirildi.

1- Para atıp harcama yapman gerek. Parayı geri çekme gibi bir imkanın yok. Harcama yapman gerek Steam Store'da.
2- Store'da harcama yaptığında hesap kısıtlaması kalkacağı için hayır. İstersen 10000TL yatır, 5$ harcama yapman gerek.
3- Oyun hediye edebilir fakat bu hediyeyi "kısıtlama kalktığında" sana yollayabilir. Store'dan oyun satın alırkan "kendime" yerine "gift" seçeneğini seçecek. Kullanıcı olarak da seni seçecek ve ürünü sana yollayacak.

Dipnot: Hediye gönderme olayı değişti mi bilmiyorum, ama büyük ihtimal böyle olması gerek.'

Bir oyun aldım ve 2.5 dolar harcama yapmıs oldum. Ben aldıgım oyunu iade etsem ve parasını alsam yine de 2.5 dolar harcamıs sayılmaya devam eder miyim?

Bu fikir de güzel ama geçenlerde oyunları indirimli alıp, indirimsiz fiyattan iade etmeyi planlayan biri vardı onun kadar iyi değil.

Y3JC.gif

Eğer BoaCompra üzerinden satın alırsan para senin Steam cüzdanına gelir ve o parayı kendi banka hesabına çekemezsin. Yani 5 dolarlık oyunu alıp, aldıktan sonra iade edip, parayı Steam cüzdanına aldığın zaman kısıtlama kalkmış olur. Ama dediğin durumda hayır tabii ki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı