Steam Para İadesi

MyBelaTr

Decapat
Ben "Friday the 13th: The Game" adlı oyunu 27 Haziran'da aldım ve oyunu sistemim kaldırmadıgı için 9 Temmuz saat 17: 42 de iade talebinde bulundum ve talep kabul edildi. Fakat üzerinden 7 gün geçti ve şu anda banka kartıma bir para iadesinde bulunulmadı. Arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karttan ödeme yaptığını söylemişsin. İaden kabul edildiyse mutlaka kartına yansıyacaktır. Ödeme yöntemine / bankana bağlı olarak 7-10 iş gününe kadar sürebilir. 10 günü geçerse bankanı arayıp bilgi al.

Geri ödemem nerede? İadem kabul edildi ama 7 günden fazla oldu.

Kabul edilen geri ödemelerin hesabınızda görünmesi 7 güne kadar sürebilir fakat uluslararası ödemeler daha fazla zaman alabilir. 7 gün sonunda geri ödemeniz hâlâ yapılmamışsa, lütfen bankanızla iletişime geçip hesabınızda bekleyen işlemlerle ilgili bilgi alınız.

Lütfen unutmayın: Satın alma işleminden sonraki 24 saat içinde yapılan iade taleplerinde, yapılan işlem iptal edilir ve ödeme banka ekstrenizden kaldırılır. Bu durumda, hesabınıza kredi ödemesi yapılmayacaktır. Bu işlem 10 güne kadar sürebilir - uluslararası ödeme yöntemlerinde bekleme süresi değişiklik gösterebilir.

Hâlâ geri ödemenizi göremiyor musunuz? Lütfen güncel satın alma geçmişinizi kontrol edin, yapılan ödemeyi başka bir satın alma işleminde kullanmış olabilirsiniz!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı