Rehber Steam Para Katlama Şansı

Denicekseniz denedikten sonra sonucu yazarmısınız?

Siteden çıkış yapmam gerekti tekrar girip 7 gün pazar banı yedim. Açıldığında eğer hala kârlı ise yaparım veya başka bir oyuna bakarım.

Common arkaplanın çıkma oranı %69, uncommon %19 ve rare ise %12. Eğer bu işlemi spamlarsanız çok kâra geçersiniz ancak Steam pazarını da alt üst edersiniz.

Common arkaplanın çıkma oranı %64, uncommon %23 ve rare ise %13. Eğer bu işlemi spamlarsanız çok kâra geçersiniz ancak Steam pazarını da alt üst edersiniz.
Hocam spamlamak riskli geliyor bana 1 kere yapip birakip baska bir oyuna yönelmek daha iyi bence.

Hocam spamlamak riskli geliyor bana 1 kere yapip birakip baska bir oyuna yönelmek daha iyi bence.
Başka oyunlarda da common background böyle katlatıyorsa bir oyunu yapıp diğerine yönelmek daha mantıklı.
Oyunu almak zorunda mıyız rozet işleyebilmek için?

2 gün sonra hocam puzzle poker profil arka planı satacağım. Şu an 20 TL'den satılıyor da alanlar 13'ten alıyor. 7 TL'ye almıştım tüm kartları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…