Rehber Steam Para Katlama Şansı

Tokyo düştü ama satamıyorum?

1 Hafta sonra.
1 hafta bekleyeceksiniz.

3 kere denedim ancak 1 tane Office geldi hocam. Şans.

Bunu da deneyebilirsiniz kanka, şansı düşük ama kartları çok ucuz hepsi 2 TL

Son düzenleme:
Ayın 18'inde 2 tokyoyu satıp downfall da 2 tane common kart var bir tanesi 40 TL onu çıkarmaya çalışacağım. 2. common çıkarsa ama bayağı zarar

Hocam iyide 6 ihtimalli.
Biraz zor bunun çıkması ama denenebilir.
Hocam bunun çıkması çok zor hem rare hemde 5/1 ihtimalle çıkabilir.
Bu yapılmaz.

Son düzenleme:
Ekledim hocam.

Tokyolar 20'den gidiyor hocam. Oradaki önceden koyulmuş fiyatlara bakmayın. En düşük fiyatı siz koyun piyasaya göre hemen gider. 15 TL'ye alıyorlardı ben ise en düşük fiyatı 22,30 yapmıştım hemen gitti.

5 tane birleştirdim 3 hafta önce. 1-2 hafta tanesini 17.75₺'den sattım, 4 tane. Bana taneden yaklaşık 7₺ kâr ettirdi. En kötü yanı, 1 hafta beklemek. Fiyatı artar mı, azalır mı onun korkusu oluyor.

Hocam teşekkürler işe 20TL ile girdim 1 haftaya 40 param olacak 2. oyuna hiç karışmasaydım 60 param olurdu ama yine de sağ olun elinizde bu tarz taktik ve oyunlar varsa paylaşırsanız sevinirim

2 tokyoyu satıp 4 tane daha rozet işledim. 1 tanesi hariç diğerlerinden gayet memnunum. O 1 taneside fazla şansımı zorladım. 3 tane tokyo çıkarmıştım dedim son kez daha yapayım daha yapmam fakat şans tutmadı. Neyse onu da arka planım yapacağım bu arka planları sattığım zaman 94 TL gibi bir şey ediyor kesintiyle net karı bana 80 TL gibi bir şey olur. 10 TL'den 80 TL'ye katladım çok sağ olun bu yöntemi bizimle paylaştığınız için.

Dosya Ekleri

• güzel.PNG
    43,4 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…