Steam parola sıfırlanmıyor

Daha fazla  
Dün Assetto Corsa oyunu için mod indirdim, bugün baktığımda Steam hesabımdan çıkış yapılmış görünmekte hem telefonumdan hem bilgisayar üzerinden.
Mailim duruyor, sıfırlama e postası gönderdiğimde kurtara tıklıyorum ama Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcısı kaldır sekmesine atıyor. Sebebi nedir?
Benim düşüncem çalan kişi ona göre ayarlamış gibi ama Steam'ın attığı mail kurtarma sekmesini yönlendirebilme yeteneği var mıdır bilmiyorum :D
Parola sıfırla deyince neden mobil Steam Guard'ı kaldırmamı istesin ki?

Hesabın çalındı ise Steam'e bilet açabilirsin.
Çalan kişi Gmail'ini ve şifreyi değiştirmiş.
Hesabını kurtarmak için bir çare yok ise Steam'e bilet açarak durmunu anlatırsan, hesabına tekraradan erişim sağlayabilirsin.

Steam Guard var ise QR ile uygulamadan direkt gir şifreyi sıfırlama.
Şifreyi bilmiyorum.

Hesabın çalındı ise Steam'e bilet açabilirsin.
Çalan kişi Gmail'ini ve şifreyi değiştirmiş.
Hesabını kurtarmak için bir çare yok ise Steam'e bilet açarak durmunu anlatırsan, hesabına tekraradan erişim sağlayabilirsin.

Mail değişmedi hocam. Kod geliyor ama yanlış yere yönlendiriyor.

Şifreyi bilmiyorum.

Mail değişmedi hocam. Kod geliyor ama yanlış yere yönlendiriyor.

Kod geliyor ve seni yanlış yere nasıl yönlendiriyor? Kod geldiği zaman kod girme yeri geliyor oraya yazacaksın gelen kodu gmailine atılan siteye değil de normal internet üzerinden veya uygulama üzerinden kod girme yerine gelip yazman daha da makbule geçer.

Kod geliyor ve seni yanlış yere nasıl yönlendiriyor? Kod geldiği zaman kod girme yeri geliyor oraya yazacaksın gelen kodu gmailine atılan siteye değil de normal internet üzerinden veya uygulama üzerinden kod girme yerine gelip yazman daha da makbule geçer.

Hocam buraya atıyor parolamı sıfırla deyince.

1708196731665.png

1708196740173.png

Geri
Yukarı