Steam pazar bekleme süresi

Volsira

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, envanterimde bir çok item vardı ve haliyle indirim yaklaşınca satmaya yöneldim. Yaklaşık 250-300 TL kadar para geçecek elime tabi pazara koyabilirsem :(

Pazara koydum bekletme süresi falan filan dedi 15 gün falan, şimdi asıl soru şu? Ben Guard'dan ayrılmıştım, o yazıyı görür görmez hemen girdim. Bu itemler markete 1 hafta sonra mı düşecek? 15 gün sonra mı?
Çıldırmak üzereyim, değerleri düşerse gerçekten çıldırırım.

Ha bu arada bekletme sonu 4 temmuz yazıyor, o ne iş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Guardı kapatmasaydın hemen düşecekti. Ve Steam Guardı tekrar açman bişeyi değiştirmeyecek ama yinede açık kalsın. 4 temmuzda itemlerin pazara düşecek. Ve şuanda ne bişey alabiliyosun ne satıyosun ne de takas yapabiliyosun. Temmuzun 4'ünde bu engel kalkacak. Hadi geçmiş olsun.

Steam Guardı kapatmasaydın hemen düşecekti. Ve Steam Guardı tekrar açman bişeyi değiştirmeyecek ama yinede açık kalsın. 4 temmuzda itemlerin pazara düşecek. Ve şuanda ne bişey alabiliyosun ne satıyosun ne de takas yapabiliyosun. Temmuzun 4'ünde bu engel kalkacak. Hadi geçmiş olsun.
İndirimi 1 günle kurtarıyoruz desene şuna

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı