Çözüldü Steam pazar toplu alım satım nasıl kar edilir?

• Konuyu başlatan wus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Steam'de görüyorum bir adam aynı skini 3-4 sayfa boyunca listelemiş. Anladım ki bunlardan kar ediyorlar. Ama nasıl oluyor? Bilen varsa cevaplarsa mutlu olurum. Güzel bir taktikse bende yapmayı düşünüyorum.

Öncelimle burada ki bazı oyunlar benim yaptığım zaman kâr ettiriyordu. Şuan belki ettirmeyebilir. O yüzden baktıktan sonra rozet birleştirin.

Aragami
Archeblade
Oik 3
MoonBase Commander
Zup! S
Zup! 5
Time Rifters (Çıkması en kolay arkaplan için 50 TL kaybettim. Ama herkeste aynı olmaz.)
Shadowgate
Zup! 9
Optika
Trine 3 : bir şey bir şey
Zup! Zero 2
qop
Niffheim
Notch - The Innocent (Benim 75 TL kâr edip, 2 arkadaşımın 50 TL kaybettiği oyun. Ama herkeste aynı olmaz.)
Schein
Cloudbuilt
Oknytt (Ben kaybedip arkadaşlarımın katlandığı oyun.)
Astebreed: Definitive Edition
克莉丝的炎之信仰 Cryste: bir şey bir şey
INVERSUS Deluxe
Spirits
Zup! Zero
WAVESHAPER
Lolly Joe
Red Game Without A Great Name

Buyrun hocam.
Çok çok sağolun hocam. Tek tek bakarım.

Öncelimle burada ki bazı oyunlar benim yaptığım zaman kâr ettiriyordu. Şuan belki ettirmeyebilir. O yüzden baktıktan sonra rozet birleştirin.

Aragami
Archeblade
Oik 3
MoonBase Commander
Zup! S
Zup! 5
Time Rifters (Çıkması en kolay arkaplan için 50 TL kaybettim. Ama herkeste aynı olmaz.)
Shadowgate
Zup! 9
Optika
Trine 3 : bir şey bir şey
Zup! Zero 2
qop
Niffheim
Notch - The Innocent (Benim 75 TL kâr edip, 2 arkadaşımın 50 TL kaybettiği oyun. Ama herkeste aynı olmaz.)
Schein
Cloudbuilt
Oknytt (Ben kaybedip arkadaşlarımın katlandığı oyun.)
Astebreed: Definitive Edition
克莉丝的炎之信仰 Cryste: bir şey bir şey
INVERSUS Deluxe
Spirits
Zup! Zero
WAVESHAPER
Lolly Joe
Red Game Without A Great Name

Buyrun hocam.
hocam hangisi en çok kazandırır kesin olarak

hocam hangisi en çok kazandırır kesin olarak
Hocam şuan ki fiyatlarından gerçekten haberim yok. Belki kartların fiyatları artmıştır. (Kart fiyatları kesin arttı dolar sebebiyle. Ekonomiyi içine katmadığımız zaman bazı oyunların birleşme bedelleri yani kart fiyatları artıyor.) Belki arkaplanların fiyatları düşmüştür. Teker teker bakmadan anlayamayız. Hangisinin en çok kazandırdığını söyleyemem. Ama nasıl bakabileceğinizi gösterebilirim. Bu konu da yorumum çözüm olarak işaretlendi. Çözümlü yorumda bir link var. Oraya girip Tools'a basıp en üsttekini seçin. Daha sonra verdiğim oyun isimlerini oraya yazın. Yazdığınızda orada dolar bazında kartların toplu fiyatları çıkar. Örnek veriyorum 1 dolar yazar orada. Daha sonra oyuna tıklayıp. En altta arkaplanlar var. Oradan fiyatına bakın. 1 dolar verip 3 dolar filan çıkarmaya çalışmayın sakın. 4.5-5 katını veren oyunları yapın. Benim zamanım da buradaki tüm oyunlar 5 katını veriyordu. Bol kazançlar :)

Hocam şuan ki fiyatlarından gerçekten haberim yok. Belki kartların fiyatları artmıştır. (Kart fiyatları kesin arttı dolar sebebiyle. Ekonomiyi içine katmadığımız zaman bazı oyunların birleşme bedelleri yani kart fiyatları artıyor.) Belki arkaplanların fiyatları düşmüştür. Teker teker bakmadan anlayamayız. Hangisinin en çok kazandırdığını söyleyemem. Ama nasıl bakabileceğinizi gösterebilirim. Bu konu da yorumum çözüm olarak işaretlendi. Çözümlü yorumda bir link var. Oraya girip Tools'a basıp en üsttekini seçin. Daha sonra verdiğim oyun isimlerini oraya yazın. Yazdığınızda orada dolar bazında kartların toplu fiyatları çıkar. Örnek veriyorum 1 dolar yazar orada. Daha sonra oyuna tıklayıp. En altta arkaplanlar var. Oradan fiyatına bakın. 1 dolar verip 3 dolar filan çıkarmaya çalışmayın sakın. 4.5-5 katını veren oyunları yapın. Benim zamanım da buradaki tüm oyunlar 5 katını veriyordu. Bol kazançlar :)
csgodan sadece 100 lira kazandım

Yeni konular

Geri
Yukarı