Steam pazar yasağını açmak için cüzdana $5 yatırmak yeterli olur mu?

Cüzdanınıza yatırın ama kod ile olmuyor sanırım. Direkt yükleme yapmalısınız.

Steam'de pazar banını açmam için $5 Steam cüzdanıma yatırmam yeterli mi? Yoksa $5 yatırıp bir satın alım yapmam mı gerekiyor?
Hacı, ben de $5 olduğunu biliyordum fakat 5 dolar olması gerekmiyormuş, sonradan öğrendim. İndirim zamanında 2-3 liraya bir oyun aldım bakiye yükleme yapmadan, pazar yasağımın kalkmasına tarih verdi. Yanlış hatırlamıyorsam 1 haftaydı, kısacası 5 dolar gibi bir limit söz konusu değil.

Ek bilgi olarak vereyim. Steam kütüphanenize ürün anahtarı ile oyun ekleyince ilerleme getirmiyor. Steam üzerinden satın alırsanız getiriyor.

Hacı, ben de $5 olduğunu biliyordum fakat 5 dolar olması gerekmiyormuş, sonradan öğrendim. İndirim zamanında 2-3 liraya bir oyun aldım bakiye yükleme yapmadan, pazar yasağımın kalkmasına tarih verdi. Yanlış hatırlamıyorsam 1 haftaydı, kısacası 5 dolar gibi bir limit söz konusu değil.

Hocam acaba 5 dolarlık bir oyun indirimde iken 2-3 TL olmuş olabilir mi çünkü Steam'de kaç TL yatırdığını gösteren bir panel bile var

Hocam acaba 5 dolarlık bir oyun indirimde iken 2-3 TL olmuş olabilir mi çünkü Steam'de kaç TL yatırdığını gösteren bir panel bile var
Yok hocam payday 2 almıştım şuan 22 tl ben 2-3 tl den aldım yaz indirimindeyken bu durumda 5 dolar gibi zorunluluk görünmüyor,zaten rastgele bir şekilde yapmadım bir yerde birinin yazdığını görmüştüm denemek adına satın aldım ve işe yaradığını gördüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı