Steam pazarda eşya satılmıyor

Mustos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben birkaç gün önce Steam'den PUBG eldiveni aldım fakat beğenmedim ve şimdi satmak istiyorum, pazara girip eşya satma yerine girince o eşya gözükmüyor birkaç şey daha almıştım, onlarda gözükmüyor fakat oyun içinden tekrar satılabilir yazıyor. Bende satılan şeylerden birini satayım dedim, birkaç kuruşa bana pazar listelemeleri 15 gün bekletilecektir diyor bende o eldiveni alalı daha 15 gün olmadı acaba onla bir alakası mı var diye düşündüm, tam bilmiyorum. Bir çözümü varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın eşyalara belli bir süre pazara koyma yasağı geliyor dolandırılma ve hesap çalma olayları olmaması ve bunların önüne geçmek adına. Beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok.

Satamamanızın nedeni muhtemelen süre sınırına yakalanmış olmanız. Envanteriniz üzerinden eşyayı kontrol edin. Kaç gün kaldığı market fiyatının üstünde yazacaktır.

15 gün beklemenizin nedeni de Steam Guard'ı halen edinmemiş veya edinmenizin üzerinden belli bir süre geçmediği için.
Güvenliğiniz için Steam Guard kullanın.

Satamamanızın nedeni muhtemelen süre sınırına yakalanmış olmanız. Envanteriniz üzerinden eşyayı kontrol edin. Kaç gün kaldığı market fiyatının üstünde yazacaktır.

15 gün beklemenizin nedeni de Steam Guard'ı halen edinmemiş veya edinmenizin üzerinden belli bir süre geçmediği için.
Güvenliğiniz için Steam Guard kullanın.
Steam'ın mobil uygulamasını indirip kimlik doğrulayıcıyı aktif etmeniz ve 7 gün boyunca aktif olması gerekli.
Steam Guard kullansa dahi her şekilde yeni alınan eşyaya 1 hafta yasaklama geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı