Steam pazardan ürün aldığımızda takas için 1 hafta beklememiz mi lazım?

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı akşamlar. Steam'den skin alıp ByNoGame'den satacağım fakat pazardan aldığımda 1 hafta bekleme süresi olduğu gözüküyor. Şimdi ben bir hafta bekledikten sonra skin alsam gene aynı uyarıyı verir mi? Ya da şimdi alıp 1 hafta sonra mı satışa çıkarayım?

Steam pazarından alınan her eşya için 1 hafta takas banı olur. Steam pazarında 1 hafta beklemeden satış yapabilirsiniz ama ByNoGame gibi sitelerde satış yapmak için takas yöntemi kullanıldığından 1 hafta beklemek zorundasınız.

Teşekkür ediyorum o zaman ben bir skin alıp onu satayım. Bu arada ByNoGame güvenilir midir? Bir sorun yaşar mıyım? Parayı alamama gibi vs.

Teşekkür ediyorum o zaman ben bir skin alıp onu satayım. Bu arada ByNoGame güvenilir midir? Bir sorun yaşar mıyım? Parayı alamama gibi vs.
Rica ederim, zamanında ByNoGame'i kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım.

Rica ederim, zamanında ByNoGame'i kullanmıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım.

Son bir sorum daha olacak 880 TL'lik bir bakiyem varda hangi skini önerirsiniz önerebileceğiniz bir şey var mıdır acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…