Steam profiline simge nasıl eklenir?

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Sorum başlıkta. Zup oyunlarından gelen bir şey galiba. Ben o oyunları oynamadan alamıyor muyum bu profilime harflerle ismimi koymayı?
Anlamayanlar için, şunun gibi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit Zup oyunlarından birini al. Öncelikle internetten Zup oyunlarının verdiği simgelere bak. Hangi şekli beğendiysen o oyunu al. Oyunu biraz oyna harfler düşücektir.

İnternete Zup achievements yaz.

Merhabalar. Sorum başlıkta. Zup oyunlarından gelen bir şey galiba. Ben o oyunları oynamadan alamıyor muyum bu profilime harflerle ismimi koymayı?
Anlamayanlar için, şunun gibi:

Eki Görüntüle 1020672

X oyunundan başarı kazanmam lazım sonra onları başarım vitrini ekleyip profilde sergileyebilirsin ama minimum 10 lv olman lazım.

Bu oyun Zup! S olması lazım. Oyunu satın alıp tüm başarımlarını kazanman gerekiyor bunu yapman için. Ayrıca vitrinler için minimum 10 Steam leveli gerekiyor.

Bu oyun Zup! S olması lazım. Oyunu satın alıp tüm başarımlarını kazanman gerekiyor bunu yapman için. Ayrıca vitrinler için minimum 10 Steam leveli gerekiyor.
Ben şimdi F aldım ama başarımlarda yine harfler var bir farkı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…