Steam sepeti nasıl?

furkan00012

Femtopat
Daha fazla  
Steam Türkiye'den çekilmeden önce bu oyunları düşünüyorum sizce eklemem ya da çıkarmam gereken bir oyun var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231028-205743_Steam.jpg
    Screenshot_20231028-205743_Steam.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20231028-205740_Steam.jpg
    Screenshot_20231028-205740_Steam.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefront II eklenebilir Rust eklenebilir.
Kanka güzel fikirde hayyata kalma oyunlarini sevmiyorum özellikle de online olanları

Stok varsa 80 liranız cebinizde kalır bir bakın derim. Bunun dışında bannerlorda 450 lira vermezdim şahsen.

Kral steam kod olarak geliyor değilmi

Kral Steam kod olarak geliyor değil mi?

evet daha önce alıverişim oldu güvenilirdir. Steam kod değilmiş sanırım Rockstar launchera girmen gerekiyormuş öyle yazıyor. Steam'den alsan bile Rockstar Launcher'dan girecekmişsin oyuna senin için değişen bir şey yok gibi. @furkan00012

Son düzenleme:
Crew 2 bence fazla olmuş onun yerine bu listedekiler alınabilir.

Eki Görüntüle 1994143

Kanka formula1 arabaları var diye alıyorum

Stok varsa 80 liranız cebinizde kalır bir bakın derim. Bunun dışında bannerlorda 450 lira vermezdim şahsen.

Kral steam kod olarak geliyor değilmi

Çok kötü sepet. The Crew gibi oyunlara verecek 3600 lira paranız varsa Steam'in dolara geçmesi sizi etkilemez zaten.
Kral zaten buda son oyunlar muhtemelen daha steamden oyun almam diye dusunuyorum cikisida soyle pahali bir paketle yapayim dedim :D

Steam Türkiye'den çekilmeden önce bu oyunları düşünüyorum sizce eklemem ya da çıkarmam gereken bir oyun var mı?
Kardeşim Crew 2'ye 600 verilir mi yahu? Yeminle ben Epic'ten 20 liraya almıştım. Hiç oynamadım bile. Yerinde olsam Kasımın 20'sine kadar Forza 4 indirime girerse onun uygun bir paketini alırdım. Crew 2 nedir yahu?
Bannerlor'dan çok çok daha iyi oyunlar var o para ile alabileceğin.
Parayı bol buldun ve saçmak istiyorsan ona bir şey diyemem. Dikkat etmedim ama sepetinde yoksa Doom 2016 ve Doom Eternal at sepetine indirimdeler şu an. İstersen daha fazla tavsiyede de bulunabilirim.

Geri
Yukarı