Steam Sepetindeki Hangi Oyunlar Alınmalı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
1679241333038.png

Ortaya karışık bir sepet yaptım, ama fiyat biraz tuzlu oldu. 100 lirayı geçmeyecek şekilde buradaki oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz?

Eki Görüntüle 1707639
Ortaya karışık bir sepet yaptım, ama fiyat biraz tuzlu oldu. 100 lirayı geçmeyecek şekilde buradaki oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz?

Cuphead arkadaşınızda yoksa almayın sword and sandalsda güzel oyun ama bir sonraki indirimi bekle bence diğer oyunlar hakkında bilgim yok.

Eki Görüntüle 1707639

Cuphead'i aynı zamanda kolunuz yoksada almayın hocam aman dikkat monitör falan gitmesin.

Cuphead arkadaşınızda yoksa almayın sword and sandalsda güzel oyun ama bir sonraki indirimi bekle bence diğer oyunlar hakkında bilgim yok.

Cuphead'i aynı zamanda kolunuz yoksada almayın hocam aman dikkat monitör falan gitmesin.
3 ay geçti hocam üstünden, konuyu nereden bulup hortlattınız? Oradakilerden aldıklarım Psychonauts 2, Bloodstained 1, Swords and Sandals ve Inscryption idi sanırım. Cuphead zaten zamanında korsan oynamıştım, 2. adaya kadar gelip bırakmıştım. DLC de gelince hem emeğin karşılığını veririm hem de yeni içeriği denerim diye düşünmüştüm ama almamıştım. Şimdi de sepetimde ama muhtemelen yine almayacağım :).

3 ay geçti hocam üstünden, konuyu nereden bulup hortlattınız? Oradakilerden aldıklarım psychonauts 2, bloodstained 1, swords and sandals ve Inscryption idi sanırım. Cuphead zaten zamanında korsan oynamıştım, 2. adaya kadar gelip bırakmıştım. DLC de gelince hem emeğin karşılığını veririm hem de yeni içeriği denerim diye düşünmüştüm ama almamıştım. Şimdi de sepetimde ama muhtemelen yine almayacağım :).

Yazdıktan sonra fark ettim hocam bizimde kafa gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı