Steam sesli sohbet sorunu

MB Lutz

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 Pro 1909 sürümünü kullanmaktayım. Çeşitli iletişim programlarını kullandım. Skype, Discord, TS gibi ama arkadaşlarımla Steam sesli sohbet üzerinden konuşamıyorum. Hem sesim gitmiyor hem de ses gelmiyor. Ama kulaklıkta bir sorun yok gayet de güzel çalışıyor. Oyunlarda bile sorun yaşamadım. Ama Steam sesli sohbete geldiğimiz zaman durum böyle olmuyor. Başına gelen varsa ve çözüme ulaştıysa beni de aydınlatabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not; mikrofon ayarlarım ve gizlilik ayarları yapılı arkadaşlar göz önünde bulundurursak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Windows 10 Pro 1909 sürümünü kullanmaktayım. Çeşitli iletişim programlarını kullandım. Skype, Discord, TS gibi ama arkadaşlarımla Steam sesli sohbet üzerinden konuşamıyorum. Hem sesim gitmiyor hem de ses gelmiyor. Ama kulaklıkta bir sorun yok gayet de güzel çalışıyor. Oyunlarda bile sorun yaşamadım. Ama Steam sesli sohbete geldiğimiz zaman durum böyle olmuyor. Başına gelen varsa ve çözüme ulaştıysa beni de aydınlatabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not; mikrofon ayarlarım ve gizlilik ayarları yapılı arkadaşlar göz önünde bulundurursak.

Bu sorun arasıra benim de başıma geliyor bende çözümünü bulamadım. Ama 1-2 gün sonra sorunu unutmuşken arkadaşı arıyorum çözülmüş oluyor değişik bir şey.

Ben aynısını yaşadım. Steam'i kapattım, yönetici olarak bir daha çalıştırdım. Sonra profilimi çevrimdışı yapıp tekrar online yaptım. Şimdi ses geliyor ama konuştuğum arkadaşımın kulaklığına gelen sesler bana da geliyor. CS:GO'dan örnek vereyim, o B'ye gidip bombayı kurmaya başladığında sanki bombayı ben kuruyormuşum gibi çağrıdan bomba sesi bana geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı