Çözüldü Steam silinen oyun yine almak zorunda miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Humbatov

Hectopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Merhaba. Eski Steam hesabımda Payday 2 oyununu ücretsiz almıştım. Hesabımı kapatacağım diye oyunu silip yeni hesaba yüklemek istedim. Ama oyun parayla oldu. Şimdi sildiğim oyunu geri getirebilir miyim yoksa para verip almalıyım. Bu arada oyuna para verip aldıktan sonrada silsen yine mi almak zorunda olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kalici olarak silme islemini sadece Valve calisanlari yapabiliyor. Video'daki adimlari uyguladiktan sonra geri getirebilmeniz lazim.

Not: Bu dedigim ücret ödenmeden alinan oyunlar icin gecerli mi pek emin degilim. Siz yine de bir deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrica hesaba bir kere baglanan oyunu silip de baska hesaba ekleyemezsiniz.
Kalici olarak silme islemini sadece Valve calisanlari yapabiliyor. Video'daki adimlari uyguladiktan sonra geri getirebilmeniz lazim.

Not: Bu dedigim ücret ödenmeden alinan oyunlar icin gecerli mi pek emin degilim. Siz yine de bir deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Ben Steam'den "Bu oyunu kalıcı olarak sil." diye bir buton hatırlıyorum iade kısımlarının orada bi yerde, yani biz kendimiz de silebiliyoruz.

@ZortX

Kalici olarak sil dese de kalici olarak silmiyor. Video'da da görülecegi üzere. Neden böyle oldugunu az cok tahmin edebilirsiniz. Hesabinizin calindigini ve tüm oyunlarin kalici olarak silindigini düsünün mesela.

O islemi yaptiginizda sadece genel görünümden kaldiriyor. Ücretsiz oyunlarda da durum ayni mi, iste orasindan emin degilim.

Dosya kalintilari olabilir, bu normal bir durum. Demek ki ücretsiz edindigin zaman bu islemi uygulayarak tekrar getiremiyorsun. Ögrenmis olduk sayende.

Ben de ücretsiz edindigim bir oyunu simdi kaldirdim, tekrar geri getirmek istedigim zaman olmuyor. Ücretli aldigim bir oyunu ise sorunsuz bir sekilde geri getirebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı