Steam sınırlı süreli ücretsiz oyunlar kütüphanede kalıcı durur mu?

salih29

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde Ark ücretsiz olmuştu ben de ekledim direkt kütüphaneme. Sonra biraz araştırdım ücretsiz oluşunun süresi bitince kütüphaneden kalkar diyorlardı.
Ama şu an ücretsiz olmamasına rağmen kütüphanemde ve yüklenebilir durumda. Para falan kesebilir mi yoksa ücretsizken kütüphaneye eklenince hep duruyor mu?

Oyundan oyuna değişir. Bazı oyunlar hafta sonu boyunca, veya 1 hafta gibi süreler için ücretsiz oluyor. Ark böyle değildi. Oyun kalıcı şekilde ücretsiz oldu. Kütüphanenize eklediyseniz sürekli sizde kalacak ve ücret ödemeyeceksiniz.

Geçenlerde Ark ücretsiz olmuştu ben de ekledim direkt kütüphaneme. Sonra biraz araştırdım ücretsiz oluşunun süresi bitince kütüphaneden kalkar diyorlardı.
Ama şu an ücretsiz olmamasına rağmen kütüphanemde ve yüklenebilir durumda. Para falan kesebilir mi yoksa ücretsizken kütüphaneye eklenince hep duruyor mu?

Ücretsizken aldıysanız sürekli kütüphanenizde durur merak etmeyin. Ayrıca parada kesmez.

Süreli olarak verilen var bir de süresiz var. Mesela Borderlands GOTY'yi 3 gün bedava yapmışlardı sonra gitmişti bende. Ama Ark süresiz verildiği için durur.

Hocam bazen bir süreliğine ücretsiz oluyor ama Ark kalıcı olarak ücretsiz verildi.

Oyunun ana sayfasında detaylı bir şekilde yazıyor. Şu tarihe kadar hesaba eklersen senin olur diye. Ya da şu tarihe kadar bedava oynayabilirsin. Penceredeki bilgiyi okumanız yeterli.

Görselde olduğu gibi.

Dosya Ekleri

• Ark Steam.jpg
    Ark Steam.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 129
  • Ark Survival.jpg
    Ark Survival.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 110

Yeni konular

Geri
Yukarı