Steam sonbahar indiriminde alınacak oyunlar nelerdir?

• Konuyu başlatan Kroxe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 566
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 indirimde kaç TL'ye düşüyor?
Cyberpunk ve DLC’si kesinlikle alınır. Ben şu an hala DLC’yi oynuyorum ve çok zevkli.

IMG_1988.jpeg

Cyberpunk ve DLC'si kesinlikle alınır. Ben şu an hala DLC'yi oynuyorum ve çok zevkli.

Eki Görüntüle 1988064

DLC'si biraz pahalı geldi sadece oyunu alacağım

Fallout 3 ve New Vegas öneririm. GOTY Edition olsun çünkü DLC'leri de keyifli.
Bakacağım önerin için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Cyberpunk en yakın ne zaman indirime girer?

Battlefield yoksa BF 1 BF 5 veya 2042 birini alabilirsin.

Hocam böyle ara sıra girip oynamak için hangi serisini almalıyım?

Son düzenleme:
DLC'si biraz pahalı geldi sadece oyunu alacağım.

Bakacağım önerin için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Cyberpunk en yakın ne zaman indirime girer?

Hocam böyle ara sıra girip oynamak için hangi serisini almalıyım?

Zevk meselesi bir tık BF1 1. dünya savaşı BF5 2. dünya savaşı 2042'yi bilmiyorum oynamadim daha önce aktif olarak BF1 oynuyorum memnunum grafikler map vs bayağı büyük CS:GO oynuyorduk arkadaşlarla CS2 çıkınca hoşumuza gitmedi yeni oyun arayisinda BF'ye geçtik beraber oynayacak arkadasiniz varsa iyice sarar hikaye modu da var oynarsaniz. Grafik ve maplerde en iyisi hangisi diye yorumda bulunamayacagim ucunu de uzun süre oynamadim çünkü.

Batman Arkham Collection şun indirimde 15 TL. Bence şimdi al çünküm zam yeme olasılığı çok yüksek.

Onu almıştım hocam daha önce.

Zevk meselesi bir tık BF1 1. dünya savaşı BF5 2. dünya savaşı 2042'yi bilmiyorum oynamadim daha önce aktif olarak BF1 oynuyorum memnunum grafikler map vs bayağı büyük CS:GO oynuyorduk arkadaşlarla CS2 çıkınca hoşumuza gitmedi yeni oyun arayisinda BF'ye geçtik beraber oynayacak arkadasiniz varsa iyice sarar hikaye modu da var oynarsaniz. Grafik ve maplerde en iyisi hangisi diye yorumda bulunamayacagim ucunu de uzun süre oynamadim çünkü.
Hocam BF1 Almaya karar verdim.

Onu almıştım hocam daha önce.

Hocam BF1 almaya karar verdim.

Umarım memnun kalırsınız bence zevkli ama arkadaş olmadan Online oynarsaniz bir süre sonra bayar diye düşünüyorum hikaye modunu daha hiç oynamadim vaktim olmuyor pek Online oynuyoruz arkadaşlarla olan vakitte.

Yeni konular

Geri
Yukarı