Steam tanımadığım kişilerden davet geldi

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar 2 tane bildirim geldi Steam'den. Ben de baktım, 2 farklı kullanıcı. Ne olduğu belirsiz, davet atmışlar. Hemen engelledim, bunlar hesap çalmaya çalışan kişiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yerde yorum yaptıysanız ya da CS:GO gibi arkadaş eklenebilir bir oyun oynadıysanız atmışlardır.
Onun dışında:
Reklam amaçlı link atanlar, size bir şeyler anlatıp kandırmaya çalışanlar da var. Doğrusunu yapmışsınız.
Not: Ben kabul ediyorum istek atanları. Bir şey yazınca engelliyorum.

Yok artık, benim steam'de 40-50 tane tanımadığım kişi ekli. Amaç Aktiviteler kısmı Instagram sayfası gibi olsun. Insanlar neler paylaşıyor, neler oynuyor takipte kalmak için tonla arkadaşlık isteği alıyor, bende düzgün profili olan insanları ekliyorum. Kimisi ise arkadaş koleksyonu yapıyor. 2000-3000 kişiyi ekliyor. Arkadaş ekleyerek kimse kimsenin hesabını çalamaz. Abuk subuk şeyler yazmaya başlarsa kişi, o zaman engelleyebilirsiniz.

Olabilir, ya da arkadaşının arkadaşıdır.
Arkadaşım yok.
Arkadaşlık isteği atmışlar, hesap çalan kişiler olduğunu bilemeyiz. Bu kadar korkacak bir durum yok, rahat olun.
Link gönderiyolarmış linke girince hesab gidiyormuş.
Genel amaç o, evet. Kabul edeceksin, link atacak. Tıkla diyecek. Biz de salağız, tıklayacağız ya. :)
Aynen bir tek akıllı onlar sanki.
Bir yerde yorum yaptıysanız ya da CS:GO gibi arkadaş eklenebilir bir oyun oynadıysanız atmışlardır.
Onun dışında:
Reklam amaçlı link atanlar, size bir şeyler anlatıp kandırmaya çalışanlar da var. Doğrusunu yapmışsınız.
Not: Ben kabul ediyorum istek atanları. Bir şey yazınca engelliyorum.
İşin tuhafı iki istek aynı anda gelmiş ve profilleri gizli vac yasaklaması var hesaplarda ve oyun yasaklaması bir şey daha sorucam. Simdi ben bu 2 hesabı engelledim daha sonra engeli kaldirdim istekleri yok saymak için ama istekler yoktu neden.
Yok artık, benim steam'de 40-50 tane tanımadığım kişi ekli. Amaç Aktiviteler kısmı Instagram sayfası gibi olsun. Insanlar neler paylaşıyor, neler oynuyor takipte kalmak için tonla arkadaşlık isteği alıyor, bende düzgün profili olan insanları ekliyorum. Kimisi ise arkadaş koleksyonu yapıyor. 2000-3000 kişiyi ekliyor. Arkadaş ekleyerek kimse kimsenin hesabını çalamaz. Abuk subuk şeyler yazmaya başlarsa kişi, o zaman engelleyebilirsiniz.
Şimdi bu istekleri engelledim sonra isteklerin engelini kaldırdım yok saymak için istekler yoktu neden.?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı