Steam Trade Ban ve Pazar Banı Kalkmama Sorunu

Kaan Şen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle 23.07.2016 tarihinde yeni steam hesabı açtım. Opskins'den CS:GO skinleri aldım ancak bunu trade ile aktarmaya çalıştığımda hata veriyordu. Steam Guard'ı etkinleştirmediğimden kaynaklandığını düşünüyordum. Hemen saniyesinde Steam Guard'ı etkinleştirdim fakat bu seferde gine hata verdi bunun nedeninin ise 15 gün trade banımın olmasıydı. Şimdik sizlere sorum şu: Topluluk Pazarına girince

Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • Steam Mağazasından geçerli bir alım gerçekleştirmişsiniz, ancak bu alım henüz 30 günlük değil.
  • Yakın zamanda Steam Guard'ı sıfırladınız ya da etkinleştirdiniz, Steam Guard etkinleştirildikten sonra 15 gün beklemelisiniz.
  • Hesabınız, Steam Guard tarafından en az 15 gün boyunca korunmalıdır.
Erişiminizi engelleyecek başka bir durum oluşmazsa, Topluluk Pazarı'nı 22.08.2016 17:29:19 tarih ve saatinde kullanabileceksiniz.

Şimdik sorum şu pazar banımın 22.08.2016 17:29:19 tarihinde açılacağını belirtiyor. Takas yapmaya çalıştığımda da:
Bir takasa katılabilmek için en az 15 gün önceden Steam Guard'ı etkinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Hatasını veriyor arkadaşlarıma da danıştığımda Pazar Banı ile birlikte kalkacak yani 22.08.2016 17:29:19 tarihinde kalkacak diyor ama uyarıya göre 15 gün sonra yani 07.08.2016 tarihinde yani bugün kalkması gerekiyor ama banım daha kalkmadı. Sizce bugün kalkar mı saat farkından dolayımı kalkamıştır yoksa Pazar banı ile birlikte mi kalkacak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Mobile Authenticator'ı etkinleştirmeyi unutma telefonundan sitelerdeki botlar kabul etmiyor etkin olmadığımda. Ve takas banı gün içinde kalkar yani elbet bir saati vardır yarın dene. (Mobile Authenticator şuan etkin değilse etkinleştirdiğinde 1 hafta daha beklemek zorundasın)

Bende Şunu Sorabilirmiyim Ben Steam Guardı Kapattım Yakın Zamanda Ve:

Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
Erişiminizi engelleyecek başka bir durum oluşmazsa, Topluluk Pazarı'nı 17.11.2020 21:07:40 tarih ve saatinde kullanabileceksiniz.

Böyle Bir Yazı Aldım Ve Bende Bu kısıtlamayı kaldırmak için adlı yere tıkladım ve Steam Guard'ı Etkinleştirmeniz Ve Bu Hesaba En Az İki Kere Giriş Yapmanız Gerekiyor Dedi ve Ben de Yaptım Fakat Banım Kalkmadı Bir Kere Daha Olmuştu Ama O Seferkinde Banım Kalkmıştı....Lütfen Cevap Verirmisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı