Steam üzerinden CS:GO indiremiyorum

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Counter-Strike oyununu indirmeye çalışıyorum ama bir türlü inmiyor. İlk defa böyle bir şey karşıma çıktı oyunu yükleye basıyorum fakat 2 saniye sonra indirme kuyruğuna eklendi filan diyor. Deniyorum yine öyle diyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bu galiba steam ile alakalı bir şey. Bir kere bana da olmuştu Assassin's Creed 4 Black Flag indirirken. Ama sonra kendi kendine düzeldi dert etme.

Oyunu başlat dediğimde ise oyun güncelleme yaparken bir hata oluştu diyor. Herhalde senin dediğin gibi Steam'den alakalı bir sorun bekleyelim bakalım. Teşekkürler bilgilendirme için.

Aynı durum bende oldu bende soracaktım tam oyun yükleyeceğim sıraya girdi falan dedi indirmedi.

Steam Beta ya katıldım belli bir süre yükledi sonra yine aynı hatayı verdi

Steam Beta'ya katıl ayarlardan.
birkeresinde katıldım sonra steam güncelleniyor dedi sonra ''steam güncellemesi için çevrimiçi olmalıdır.lütfen bağlantınızı kontrol edin tekrar deneyin'' dedi bidahada açılmadı steame yardım gönderdim de anca onlar halleti betayı tekrar hiçbirine çevirdiler şimdi yapsam gene korkuyorum başka bir çözümü yokmu bunun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı