Steam üzerinden Micro SD karta oyun yüklemek

Sorun çıkar mı, çıkarsa ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim?
Sd kartlar çok dayanıklı ortam medyaları değildir, disk kendimi okuma moduna allabilir ya da hepten uçabilir kullanıma göre.
Yani pek mantıklı değil.
Gerçi bu aldığın karta göre de değişir ama bence pek sağlıklı değil.

Sd kartlar çok dayanıklı ortam medyaları değildir, disk kendimi okuma moduna allabilir ya da hepten uçabilir kullanıma göre.
Yani pek mantıklı değil.
Gerçi bu aldığın karta göre de değişir ama bence pek sağlıklı değil.
Benim sd kart dayanıklıymış o zaman :D Bir günde RPi üzerinden 5 sistem kurmuştum.

Ek olarak oyunlar biraz yavaş çalışabilir.

Benim sd kart dayanıklıymış o zaman :D Bir günde RPi üzerinden 5 sistem kurmuştum.
Hocam yani uzun kulllanım için dedim, bazı RPi kullanıcıları SSDye geçiriyor sistemi biraz uğraşıp :D
Bir de iki GBlik dandik bir Linux dağıtımı kurmak var bir de 50gb oyunu oynayıp silip yenisini kurmak var. Bunlar da fark yaratacak ince unsurlar :D

Hocam yani uzun kulllanım için dedim, bazı RPi kullanıcıları SSDye geçiriyor sistemi biraz uğraşıp :D
Bir de iki GBlik dandik bir Linux dağıtımı kurmak var bir de 50gb oyunu oynayıp silip yenisini kurmak var. Bunlar da fark yaratacak ince unsurlar :D
Hocam bayadır kullanıyorum o sd kartı. Yeni değil 5-6 yıllık birşey :D Bir ara 0MB gözükmüştü düzelttim hala çalışıyor.

Bir ara 0MB gözükmüştü düzelttim hala çalışıyor.
Azrailin elinden almışsınız geri getirmişsiniz hocam :D

Şu anda Samsung ile yazışacağım Evo serisi SD Kartlar hakkında :D

Ek olarak oyunlar biraz yavaş çalışabilir.
Kart hızlı bile olsa üretim amacı o olmadığı için ısınır da.

Edit: Yetkililerin bana ulaşacağını söylediler telefonla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı