Çözüldü Steam üzerinden yüklenen oyun tamamen nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
ETS 2, The Forest ve CS:GO oyunlarını bilgisayarımdan sildim ancak bu oyunların dosyaları ile tamamen nasıl kaldırabilirim? Hepsi orijinal Steam üzerinden oynanılan oyunlar. Dosyalarını da silmek istiyorum.

ETS 2, The Forest ve CS:GO oyunlarını bilgisayarımdan sildim ancak bu oyunların dosyaları ile tamamen nasıl kaldırabilirim? Hepsi orijinal Steam üzerinden oynanılan oyunlar. Dosyalarını da silmek istiyorum.

steam/steamapps/common kalan dosyaları bu yol ile silebilirsiniz.

Çözüm
Program dosyaları/ steam/ steamapps/common /bahsi geçen oyunlar

steam/steamapps/downloading dosyasının içindede indirmeye başlayıp kalan oyunların dosyası bulunuyor.

Hocam bazı oyunlar kaldır dediğinde bütün klasörleriyle kalkıyor. Bazıları şu iki dizinde dosya bırakıyor.

1. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common
yalnız bu dizin Steam'i nereye kurduğunuza göre değişir. Oyun dosyaları burada saklanır.

2. C:\Users\-pc adı-\Documents
burada da save dosyaları saklanır.

daha derinlerde de dosya bırakabilirlen AppData gibi yerlerde ama oraya girmenizi önermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…