Steam uzerinden Boacompra ile oyun alamama

volks

Hectopat
Steam uzerinden malum baslayan yaz indirimleri ile 3 gündür oyun almaya calisiyorum. Turk, Visa ve Master Card icin boacompra secenegi mevcut oldugundan o kanal ile odeme yapmaya calisiyorum fakat odeme surekli iptal ediliyor. Tutar masrafsiz hesabiniza iade edilecektir diyor. Hesabimda para var ve 23 Haziran'da bu yontemle basarili bir sekilde satin aldım. Fakat su an yapamiyorum. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kredi kartim 3D secure olmadan kabul etmiyor. Ayrica ptt ve enpara debit kart uzerinden yaptigim odemeler de reddediliyor. Ayni zamanda normal visa ve mastercard odemelerinde de steam banka kartini kabul etmiyor.

Öyle bir şey olsaydı, herhangi bir yerde zaten uyarı verirdi. Yarın tekrar deneyin olmassa Steam Cüzdanı için para alıp deniyebilirsiniz.

Kredi kartimin bulundugu hesabimdan sanal kart olusturup, direk mastercard odeme yontemi ile satin almayi gerceklestirdim. Sorun cozulmustur. Konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı