Steam VAC Ban

berkemert1232

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısa bi süre önce steam hesabı satın altım ve bu steam hesabında
başarım hilesi kullanılmış .
- Cs Go
-Teamfortres vb oyunlarda.
Ban yeme olasılığım var mı?
Verdiğim para boşa gider mi ?

Basarim hilesini cogu oyuncu kullaniyor.

Eger serice profilin raporlanmazsa bir sey olmaz.

Dostum ben cs go, sniper elite ve payday2 'ye uyguladım bunu sonra kıllandım cs go ve sniper elite de kendi kazanmadıklarımı, payday2 de hepsini geri çektim. fakat envanterime 7 tane item gelmiş payday2 den ve satılamıyor. birazcık korkuyorum açıkçası bu ban olayından bayağı yatırım yaptım çünkü hesabıma. sen denedin mi ya da kullanıp da ban yiyen gördün mü?

edit: oyun sürem payday için 5-6 saat.

Son düzenleme:
Soyle dusun. Su anda CS:GO'ya sahip 500 milyon insan var diyelim. Bu 500 milyon insanin en az 20 milyonunda garanti olarak basarim hilesi mevcut. Basarim hilesinden ban yiyen insana adam gibi rastlamazsin bile. O yuzden icin rahat olsun.

kimisi şov için yapıyor daha başarılı gözüktüğünü düşünüyor ama ben açıkçası oluyor mu diye denemek için yaptım :D geri çektim zaten kendi kazanmadıklarımı ama yine de çekince var ban için
Steam 'de kurallar belli topluluk içerisinde yardımcı programlar ile rekabete girişmek ceza ile sonuçlanabiliyor o yüzden başarım için deymez bile. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı