Steam ve EA hesap bağlantısı

mathmagus

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Psikolog
Selam. Geçtiğimiz günlerde bir sabah gözlerimi, EA hesabınız kalıcı olarak yasaklandı e-maili ile açtım. Hesabın yasaklanma sebebini bilmediğim için EA'e ticket açtım ve "kullanıcı sözleşmesini" ya da "satış politikasını" ihlal etmiş olabileceğime dair bir yanıt aldım. Tekrardan ticket açıp daha detaylı bilgi almak istediğimi belirttiğimde ise "kullanıcı sözleşmesini" ihlal ettiğime dair bir dönüt geldi ama hangi kuralı ihlal ettiğime dair bir yanıt alamadım. EA hesabımda sadece FIFA 23 kariyer modu oynuyordum. Bu sebeple de FIFA mod Manager kullanarak oyunumu daha eğlenceli hale getirmek adına forma, yüz modları gibi modlar kullanıyordum. Sanırım bu yüzden EA hesabımı kalıcı olarak yasakladılar. Şu anda EA hesabımdaki hiçbir oyuna erişimim yok (BF V, BF 2042 vb...). Her neyse, konumuz bu değil. Şimdi ben bu oyunları aldığım Steam hesabıma EA Sports FC 2024 alacağım. Sanırım Steam hesabım ile EA hesabım birbirine bağlı. Ama EA hesap ayarları kısmından "connections" bölümünü göremiyorum. Aynı Steam hesabımdan aldığım EA Sports FC 2024 oyununu farklı bir EA hesabına bağlayabiliyor muyum? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Fifa23 oynarken pazar banı yemiştim. Sonra başka bir ea hesabı açıp tekrardan steam üzerinden yeni hesaba bağlayarak oynayabiliyordum.

Tabii garanti olması adına steam mail adresimi de değiştirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı