Çözüldü Steam XP kasma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de hesabımın XP'sini yükseltmek istiyorum. YouTube'da kart düşürme falan dediler izledim ama anlamadım bunu daha iyi anlatacak ve XP paraları parasız nasıl olur söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
XP almanın 2 yolu vardır;
- Koleksiyon kartlarını işleyerek rozet haline getirirsin. Bunun karşılığında XP, oyuna özel arka plan, emoji gelir. Bu kart düşerme işlemi burada devreye giriyor; her oyunun mevcut koleksiyon kartının yarısı kadar düşerme hakkın vardır. Koleksiyon kartını yardımcı programlarla düşerip, yine üstüne biraz para ekleyerek rozet işleyebilirsin.

- Mevcut rozet görevleri, her sene alınan sene rozetide bir miktar XP getirir lakin çok azdır.

Kısacası level atlamak için mecbur bir şekilde para harcamak zorundasın.

İşine yaradıysa "rapor > çözüm" olarak işaretlersen sevinirim.
Arkadaşlar Steam'de hesabımın XP'sini yükseltmek istiyorum. YouTube'da kart düşürme falan dediler izledim ama anlamadım bunu daha iyi anlatacak ve XP paraları parasız nasıl olur söyleyebilir misiniz?

Öncelikle bunu yapman için rozetler kısmına gir ve orada oynadığın oyunlardaki kartlara bak. Eğer 3 kart (oyuna göre değişebilir) topladıysan diğer geri kalanını pazardan satın alman gerekir ve oldukca ucuz bir şey 1TL'ye falan halledebilirsin. Sonra kartları birleştiriyosun ve oyunla alakalı arka plan ve 100XP veriyor bu da yaklaşık 1 level demek (başlarda). Böyle yapa yapa arttırabilirsin ya da 60 kuruşluk kart düşen oyunlar alıp indle Master'la kartlarını düşürüp level kasabilirsin.

XP almanın 2 yolu vardır;
- Koleksiyon kartlarını işleyerek rozet haline getirirsin. Bunun karşılığında XP, oyuna özel arka plan, emoji gelir. Bu kart düşerme işlemi burada devreye giriyor; her oyunun mevcut koleksiyon kartının yarısı kadar düşerme hakkın vardır. Koleksiyon kartını yardımcı programlarla düşerip, yine üstüne biraz para ekleyerek rozet işleyebilirsin.

- Mevcut rozet görevleri, her sene alınan sene rozetide bir miktar XP getirir lakin çok azdır.

Kısacası level atlamak için mecbur bir şekilde para harcamak zorundasın.

İşine yaradıysa "rapor > çözüm" olarak işaretlersen sevinirim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı