Steam yanıt vermiyor

Giriş yapabilmek için birçok kez spamlayince giriş yapabiliyorum. Ama çoğunlukla girmiyor.
10 denemenin 1 inde 2 sinde giriş yapabiliyorum.

Dilerseniz Beta sürüme katılıp deneyin.
Servis Sağlayıcı'nız kim? Ortak sorununuz olabilir.
Sorun kısmen düzeldi, artık daha az crash yiyorum fakat yine de 3-4 denemede giriş yapabiliyorum.
Servis Sağlayıcım, Türk Telekom.
Son güncellemeden sonra başladı bütün bunlar. Tahminimce onla alakalı değil.
Aynen son güncelleme ile çoğaldı.
Bu arayüzü değiştiren güncellemeden önce çok nadir birkaç sefer almıştım bu hatayı ama önemsememiştim. Son günlerde sürekli oluyor bugün ise zar zor giriş yapıyorum.

Ne zaman Steam'i açsam yanıt vermiyor. Görev yöneticisinden kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Bazen tekrar denesem bile yanıt vermediği oluyor. Kapatıp aç yapıyorum hep. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Büyük ihtimalle hem başlangıçta açılıyor Steam hem de siz kendiniz açmaya çalışıyorsunuz. Sorun bundan kaynaklı eğer başlangıçta açılıyorsa tekrardan Steam'i açmaya çalışmayın, veya başlangıçtan kapatıp kendiniz elle açmayı deneyin.

Merhaba. Aynı sorun bende de var. Son 1 haftadır başıma gelmeye başladı. Sistemsel bir sorun zannediyordum ama nette bu konuyu görünce Steam kaynaklı bir sorun olduğunu anladım. Hatta bende şu an bile aynı hatayı veriyor. Üstelik arkada FM 20 oynuyordum. Steam kendiliğinden kapanınca bütün oyun da gitti maalesef. Derhal güncelleme gelmesi gerekiyor.

Merhaba. Aynı sorun bende de var. Son 1 haftadır başıma gelmeye başladı. Sistemsel bir sorun zannediyordum ama nette bu konuyu görünce Steam kaynaklı bir sorun olduğunu anladım. Hatta bende şu an bile aynı hatayı veriyor. Üstelik arkada FM 20 oynuyordum. Steam kendiliğinden kapanınca bütün oyun da gitti maalesef. Derhal güncelleme gelmesi gerekiyor.

Dostum bire bir yaşadım lanet bi durum. Modeme reset falan diyorlar ama sanmıyorum öyle bir şey olduğunu.

Geri
Yukarı