Steam Yaz İndirimi ne zaman başlayacak?

İndirim başlamadı mı?
Hayır. Akşam 20:00 itibariyle başlar muhtemelen, saat 22:00 gibi sağlıklı bir şekilde erişebiliriz ancak. Millet sanki indirimler stoklarla sınırlıymış gibi hurra girdikleri için çöküyor Steam. Ben sonradan bakınıyorum.

Hayır. Akşam 20:00 itibariyle başlar muhtemelen, saat 22:00 gibi sağlıklı bir şekilde erişebiliriz ancak. Millet sanki indirimler stoklarla sınırlıymış gibi hurra girdikleri için çöküyor Steam. Ben sonradan bakınıyorum.
Ben oyun oynayabileyim de, gece de alırız oyunları.

Bir anda tarihi karıştırdım :) Size bu durumu yaşattığım için üzgünüm 🤣
Aklıma birşey takıldı. Football Manager 2020 %50 indirimde. İndirim süresinin bitimine de 18 saat var. Şimdi bu yaz indiriminde daha uyguna iner mi sizce bu oyun?

Son düzenleme:
Bir anda tarihi karıştırdım :) Size bu durumu yaşattığım için üzgünüm 🤣
Aklıma birşey takıldı. Football Manager 2020 %50 indirimde. İndirim süresinin bitimine de 18 saat var. Şimdi bu yaz indiriminde daha uyguna iner mi sizce bu oyun?
Yanlış bilmiyorsam çıktığından beri ilk defa %50 indirime girdi, kırılmış olduğundan olsa gerek. Yaz indirimde daha fazla indirime gireceğini sanmıyorum.

Ayrıca oyunu almanızı önermiyorum. 19'dan bile daha kötü maç motoruna sahip. Saç baş yolduracak cinsten hatalar var.

Geri
Yukarı