Steam yaz indirimleri oyun tavsiyesi

abdmtlcn

Hectopat
Arkadaşlar yaz geliyor malum, bende PC'de birkaç yenileme yapacağım. Yaz indirimleri ile hangi oyunları almalıyım?

İndirimlere daha yaklaşık 10 hafta var. Ne olur ne biter bilemeyiz. İndirimler gelince açmanız gerekiyor konuyu, çünkü hangi oyun ne kadar indirime girer, girer mi girmez mi bilmiyoruz. Ayrıca sisteminizi belirtmeniz gerekiyor.

Geçtiğimiz indirimlerden farklı bir şey olmayacaktır. Youtube üzerinden steam indiriminde alınacak oyunlar yazarsanız birçok güzel video çıkıyor.

Online oyunları tavsiye edebilirim. Arkadaş ortamı ile beraber CS: GO, PUBG, Rocket League, Left 4 Dead 2 ve ETS 2 çok iyi gider. Ayrıca uygun fiyata Witcher serisi de kütüphanenize iyi gelecektir.

Witcher 3 seviyorsan RPG olarak almalısın. Şu anda da alabilirsin bayağı indirimde şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
pubg indirimini sabırsızlık ile bekliyorum zira 87 lira çok yüksek bir mebla

Prototype 1-2 bekliyorum ben. Bundan 8-9 sene önce eski laptopta birincisini oynamıştım ancak düşük grafiklerden ötürü pek bir şey anlayamamıştım. Bu yaz sadece bu paketi alacağım nasip olursa

L.A. Noire, Borderlands serisi, Bioshock Collection.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…