Steam yaz indirimlerinden aldığım oyunlar

Hocam arkadaş kingdom Come'ı iade et demiş biraz haklı çünkü Epic'te bedava dağıltığı için söylemiştir diye düşünüyorum.

Hocam ben Epic'te bedava dağıtıldığında almayı unuttum ya :(.
Outlast serisini komple iade et. PUBG'yi sen bilirsin. Warhammer 2 DLC'siz olmuyor.

Hangi DLC'ler şart hocam? Bakınıyorum da şimdi warhammer 1 alınca fazladan ırk mı geliyor? Ben oyunu pek anlamadım daha henüz indiremediğim için. Yeni ırk DLC'si yok sanırım yeni lord ve askerler için DLC'ler var.

Arkadaş zoruyla aldım onu da :D. Yoksa oynadığım bir oyun değil pek.

Kimse neden bahsetmiyor? Left 4 Dead 2 oyununu iade etmeni öneririm. Ben iade politikasını bilmediğim zamanlarda almıştım ve hiç beğenmedim oyunu. Kütüphanede boş boş yer kaplıyor sadece.
Bu arada oyunları kendin deneyimleyip de sonra iade etmeye de karar verebilirsin. 2000 saati geçmemiş oyunlarda iade kabul ediyorlar, kaç gün içerisinde iade edebiliyordun hatırlamadığım için steam iade politikasını bir okumanı tavsiye edebilirim.

Kimse neden bahsetmiyor? Left 4 Dead 2 oyununu iade etmeni öneririm. Ben iade politikasını bilmediğim zamanlarda almıştım ve hiç beğenmedim oyunu. Kütüphanede boş boş yer kaplıyor sadece.
Bu arada oyunları kendin deneyimleyip de sonra iade etmeye de karar verebilirsin. 2000 saati geçmemiş oyunlarda iade kabul ediyorlar, kaç gün içerisinde iade edebiliyordun hatırlamadığım için Steam iade politikasını bir okumanı tavsiye edebilirim.

Dostum 2 saati geçmeme şartı var da 2 saatte bir oyunu anlamak da zor bence. Bir de Left 4 Dead 2 sırf arkadaşlarla oynamak için aldım 3 lira falandı zaten :D. İade edince de pek anlamı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı