Çözüldü Steam "yeterli depolama alanı yok"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

killeroftexas

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den oyun indirmeye çalıştığımda yeterli depolama alanı yok diyor. Aslında 500 GB yer var ama indiremiyorum. Sabah böyle bir sorun yoktu çözümünü bilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim, iyi geceler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 43
Çözüm
Steam istemcisinde sol üst köşeden Steam > Ayarlar > İndirmeler konumunu açın. Kütüphane klasörleri yazan butona tıklayın. Depolama yöneticisi diye bir sekme açılacak. Oradaki ayarlar butonuna tıklayın, klasörü onar deyin.
Hocam iki adet diskiniz varsa yani atıyorum bir adet SSD bir adet HDD veya iki adet SSD. Yükleme yapmadan önce size diyor ki oyununuzu nereye kuralım. Oradan boş olan diskinizi seçin yükleyecektir.

Hocam iki adet diskiniz varsa yani atıyorum bir adet SSD bir adet HDD veya iki adet SSD. Yükleme yapmadan önce size diyor ki oyununuzu nereye kuralım. Oradan boş olan diskinizi seçin yükleyecektir.

Hocam sıkıntı sormaması işte direkt hata veriyor fotoğrafa bakarsan anlarsın zaten 0 Bayt yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı