Steam yüklü olan oyunları tekrar indiriyor

kayrakiraz43_

Centipat
Selamlar, forumda yeniyim konu etiketini Steam ile ilgili bir şey bulamadım varsa da özür dilerim. Konuya geçeyim şimdi ben bilgisayarımı sıfırladım fakat HDD'deki Steam library klasörünü yedekledim onlar duruyor şimdi Steam'i yeniden yükledim fakat oyunlar "başlat" değil de yükle yazıyor. Zaten benim PC'mde var oyunlar yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar, forumda yeniyim konu etiketini Steam ile ilgili bir şey bulamadım varsa da özür dilerim. Konuya geçeyim şimdi ben bilgisayarımı sıfırladım fakat HDD'deki Steam library klasörünü yedekledim onlar duruyor şimdi Steam'i yeniden yükledim fakat oyunlar "başlat" değil de yükle yazıyor. Zaten benim PC'mde var oyunlar yardımcı olursanız sevinirim.
Steamlibrary klasörünü yeniden kurduğunuz steam'in steamlibrary klasörüyle değiştirdiniz mi?

Oyunları yüklerken oyunların yüklü olduğu klasörü seçin böylece birkaç bişey yükler sonra yüklemeyi bitirir.

Steamlibrary klasörünü yeniden kurduğunuz Steam'in steamlibrary klasörüyle değiştirdiniz mi?

Yeni kurduğum Steam'i buldum fakat Library'i bulamıyorum bir bulsam değişeceğim.

Oyunları yüklerken oyunların yüklü olduğu klasörü seçin böylece birkaç bir şey yükler sonra yüklemeyi bitirir.

Evet mantıklı, deneyeyim.
Oyunları yüklerken oyunların yüklü olduğu klasörü seçin böylece birkaç bişey yükler sonra yüklemeyi bitirir.

Hayır, maalesef olmuyor. Şunu denedim: İndiriken nereye indireyim diyor ya orada sadece 2 seçenek var Program x86 daki steam klasörü ve c diski yani indirmek istemediğim SSD'm. steam library' i indiricem dediği yere attım yinede olmuyor. :/

Son düzenleme:
Arkadaşlar Hallettim destekleriniz için çok teşekkürler. Merak edenler olursa nasıl yaptığımı açıklayayım Steam Library klasörünü değiştirirseniz olmuyor library klasörünün içindeki ''steamapps'' klasörünü atmanız gerek. Sonrasında da Steam'i tamamen kapatıp (Görev Yöneticisi'nden) tekrar açmanız gerekecek sonra da zaten çatır çatır geliyor oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı