Steam'de 2,3 saat oynanmış oyunu iade etmek

Yabanos

Centipat
Daha fazla  
Steam'den Forza Horizon 4 standart Edition aldım fakat alırken dikkat etmedim. Ultimate Edition almak istiyorum 2,3 saat oynadım. İade edilir mi?
Açıklamaya güzelce derdimi anlattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den Forza Horizon 4 standart Edition aldım fakat alırken dikkat etmedim. Ultimate Edition almak istiyorum 2,3 saat oynadım. İade edilir mi?
2 saati geçmiş oyunlar iade edilmiyor diye biliyorum.

Edilir. 2.4 iken ettim ben.

120dk geçen oyunlar iade edilmiyor.

Denemekten zarar gelmez.

Normalde 2 saati geçmiş ürünlerde iade olmaz fakat 4 saatlik oyunu iade edebilmiş biriyim. İade talebinde bulunduysanız kısa bir süre sonra cevap verilir. Gelen kutunuzu kontrol edin.

Edilir. 2,2'yi iade ettim. Ama derdini güzelce anlat, gerekirse salla. FPS düşük de uzun uzun yaz kabul ediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…