Steam'de 26 TL harcama 2,14 dolar olarak gözüküyor

CaspKa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu sorunun 5 dolar yükleyerek çözüldüğünü biliyorum. 13 TL'lik bir item aldım oyunda. Bu hesaba 2.14 dolar olarak yansıdı, sonrasında bu kısıtlamayı kaldırmak için 13 TL'lik bir oyun daha aldım ama hala hesapta 2.14 dolar yüklemiş olarak gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar ben bu sorunun 5 dolar yükleyerek çözüldüğünü biliyorum. 13 TL'lik bir item aldım oyunda. Bu hesaba 2.14 dolar olarak yansıdı, sonrasında bu kısıtlamayı kaldırmak için 13 TL'lik bir oyun daha aldım ama hala hesapta 2.14 dolar yüklemiş olarak gözüküyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam sadece bakiye yükleyerek açılıyor diye biliyorum.

O günün dolar kuru ne ise o yansır. Sizin sorunuz hakkında Steam destek ile görüşmenizi öneririm. Hiç yükleme yapmadıysanız yükleme yapmanız gereken para:
1668970246290.png

Ancak kur değişebildiği için doğrudan 100 lira yatırmanız gerekir genellikle bu senaryolarda.

Hocam sadece bakiye yükleyerek açılıyor diye biliyorum.

Şimdi anladım 2.14 dolar kaç para diye baktım baktığımda ise 39.84'dü yani yaklaşık olarak 40 TL. Ve bende zaten 40 lira yükleme yapmıştım yardımın için sağ ol.

Birkaç saat sonra tekrar bakın hocam oraya geç yansıyor.

Tamamdır birkaç saat sonra tekrar bakarım teşekkürler.

O günün dolar kuru ne ise o yansır. Sizin sorunuz hakkında Steam destek ile görüşmenizi öneririm. Hiç yükleme yapmadıysanız yükleme yapmanız gereken para:
Eki Görüntüle 1579575

Ancak kur değişebildiği için doğrudan 100 lira yatırmanız gerekir genellikle bu senaryolarda.

Tamamdır yardımın için teşekkürler.

Eki Görüntüle 1579575

Yalnız 5 dolar ne ara 93 TL oldu :D? En son 25 TL ye steam kısıtlamasını kaldırıyordum.

Geri
Yukarı