Çözüldü Steam'de arkadaş eklemek için ne kadar para yatırılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpozk

Kilopat
Yer
Amasya
Merhaba arkadaşlar, Steam'den birini arkadaş ekleyebilmem için cüzdanıma kaç Türk lirası yüklemeliyim?

Çözüm
5dolar Steam'de 38TL. Parayı atıp oyun alıp kart çıkardırdım yerinde olsam 1.5saat kadar çıkmazsa iade ederdim.

Yanlış bilgi
5 dolar yatırmanız gerekiyor ama bu 40 TL anlamına gelmiyor. Steam'de Türk oyuncuların alışveriş yapabilmesi için 1 dolar 1,5 TL veya 3 TL'ye sabitlendi diye biliyorum.

5 dolar yatırmanız gerekiyor ama bu 40 TL anlamına gelmiyor. Steam'de Türk oyuncuların alışveriş yapabilmesi için 1 dolar 1,5 TL veya 3 TL'ye sabitlendi diye biliyorum.
Öyle bir şey yok. Sadece bazı oyun şirketleri Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapıyor hepsi bu. 40₺ yatırması gerekiyor.

Bir ara öyle bir muhabbeti duymuştum bu yüzden az önce baktım

Steam mağazamın para birimi Amerikan Doları değil ise ne olacak?​

Steam Mağazanızın para birimi Amerikan Doları değilse, işlem günlük döviz kur oranları kullanılarak otomatik olarak Amerikan Dolarına çevrilir ve takip edilir. Toplam miktarı 5 Amerikan Dolarına eşdeğer ya da daha fazla Steam satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde kısıtlı Steam özelliklerine erişim hakkı kazanacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…